Kalendarz terminów sprawozdań

Biura Usług Płatniczych

2000+ Zadowolonych klientów

Wszystkie opinie są dla nas na wagę złota. 

 • Avatar
  21/01/2020

  Prosty, intuicyjny program do realizacji przelewów od klientów. Pełna pomoc od Firmy przy założeniu i prowadzeniu agencji. Polecam

  Zygmunt Avatar Zygmunt
  26/02/2019
 • Od niedawna pracuję na programie tanie przelewy i nie było problemów z przejściem na nowe zakładki. Wprowadzanie danych proste, możliwość korekty błędów, zapamiętuje dane kontrahentów i uzupełnia, gdy powtarza się kontrahent. Polecam.

  krystyna wylegala Avatar krystyna wylegala
  15/02/2020

  Polecam współpracę z w/w firmą. Posiada ona jasne zasady, pomaga przy uruchomieniu agencji, niskie koszty przelewów i obsługi programu, łatwy w obsłudze system AON Agencja Online - kompatybilny z systemem bankowym. Nie narzucają wysokości prowizji. Automatyczne generowanie raportów do KNF i NBP. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pozdrawiam

  Biuro Ubezpieczeń FILLUX Avatar Biuro Ubezpieczeń FILLUX
  10/07/2019
 • Świetna współpraca jak tylko jest jakiś problem to reakcja ekspresowa 🙂

  Anna Grochowiak Avatar Anna Grochowiak
  12/07/2019

  Jestem dopiero na początku współpracy z firmą" Tanie Przelewy" ale już teraz mogę z całą pewnością stwierdzić że poziom tej firmy stoi na jak najwyższym poziomie.Począwszy od Pana Mariusza który z wielką cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania,ekspresowo rozwiązuje każdy problem Program do obsługi jest bardzo czytelny,nowoczesny,na każdym etapie menu można skorzystać z pomocy a także nagranych filmików instruktażowych.Na razie same plusy

  KASIA pankowska Avatar KASIA pankowska
  10/04/2020
 • Współpracuję z firmą Tanieprzelewy.pl od trzech lat i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Czytelny i intuicyjny system , szybka miła i fachowa pomoc przy ewentualnych problemach. Bardzo przystępna cena dostępu do systemu. Zdecydowanie polecam.

  Adam Jarmołkowicz Avatar Adam Jarmołkowicz
  26/02/2019

  Moja współpraca z Tanie p. Przelewy zaczęła się ok 6 tal temu i zawsze można liczyć na pomoc w każdej sprawie.

  Lucyna Szczepańska Avatar Lucyna Szczepańska
  27/09/2019
 • Firma godna polecenia! 100 % satysfakcji ze współpracy 😀

  Kamil Łagocki Avatar Kamil Łagocki
  25/02/2019

  Z 3 programów, jakie miałam do wybrania, ten okazał się najlepszy. Jest prosty i przyjemny w obsłudze. Szczerze polecam

  Barbara Kusiak Avatar Barbara Kusiak
  17/03/2020
 • Super współpraca - od systemu do obsługi przelewów, po szkolenia i pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań nie tylko w temacie działania samego systemu, ale odnośnie zmieniających się przepisów, kontroli przez różne instytucje itp.

  Monika Zgoda Avatar Monika Zgoda
  25/02/2019

  Szybkie i profesjonalne wsparcie na każdym kroku. Od oferty do pracy na systemie. Dziękuję i polecam.

  Maciej Mic Avatar Maciej Mic
  05/02/2020
 • Tanie koszta,bardzo dobra obsługa,Rzetelne przedstawianie informacji,szybki kontakt. POLECAM !!!

  Przemysław Łada Avatar Przemysław Łada
  25/02/2019

  Bardzo szybkie rozpoczęcie współpracy, pomoc w każdej chwili, przemiła i rzetelna obsługa, konkurencyjne opłaty. Program prosty, intuicyjny, zgodny z wszelkimi wymogami. Polecam.

  Magdalena Gruba Avatar Magdalena Gruba
  07/03/2020
 • Jako nowy użytkownik programu chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami. Pan Mariusz to cierpliwy człowiek i bardzo pomocny. Krok po kroku przeprowadził mnie przez wszystkie formalności związane z założeniem Biura Usług Płatniczych. Na wszystkie moje pytania odpowiadał szybko i wyczerpująco. Polecam wybierać cały pakiet program + RODO. Skróci to czas związany z formalnościami i szybciej zaczniesz zarabiać. Co do samego programu to jest na tyle prosty i intuicyjny, że osoba bez wcześniejszej pracy w takich programach poradzi sobie bez problemu. Program został mi udostępniony przed rozpoczęciem pracy żebym mógł zapoznać się z interfejsem i funkcjami. Bardzo pomocne są instrukcje w postaci filmów. Posiada wiele usprawnień, dzięki którym praca jest naprawdę szybka i przyjemna. Przed rozpoczęciem pracy Pan Mariusz krok po kroku mówi co trzeba zmienić w ustawieniach, żeby dopasować program pod swoje Biuro Usług Płatniczych. Najważniejsze jest jednak to, że brak pośredników przetrzymujących pieniądze, a to ważne by pieniądze Klientów trafiały jak najszybciej do odbiorców.

  Paweł Wrona Avatar Paweł Wrona
  31/01/2020

  Super obsługa, zawsze pomocny Pan Mariusz

  Anastasia Ignat Avatar Anastasia Ignat
  24/09/2019
 • Świetna współpraca jak tylko jest jakiś problem to reakcja ekspresowa 🙂

  Anna Grochowiak Avatar Anna Grochowiak
  12/07/2019

  Super współpraca - od systemu do obsługi przelewów, po szkolenia i pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań nie tylko w temacie działania samego systemu, ale odnośnie zmieniających się przepisów, kontroli przez różne instytucje itp.

  Monika Zgoda Avatar Monika Zgoda
  25/02/2019
 • Moja współpraca z Tanie p. Przelewy zaczęła się ok 6 tal temu i zawsze można liczyć na pomoc w każdej sprawie.

  Lucyna Szczepańska Avatar Lucyna Szczepańska
  27/09/2019